Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

dzisiaj: 31 lipca 2014
w Esensjopedii w Esensji w Google
Zobacz koniecznie: Do księgarni marsz: Lipiec 2014  –  Esensja

Andrzej Ziemiański zdobywa Nautilusy

Esensja.pl
Esensja.pl
Wstąp do Klubu Esensji - czytaj, co możesz otrzymać

2 maja o godzinie 21:00 w krakowskim „Klubie pod Jaszczurami” odbyło się ogłoszenie wyników nagrody Nautilus. W obu kategoriach – powieśc i opowiadanie – zwyciężył Andrzej Ziemiański.

Czytelnicy uznali za najlepsze teksty zeszłego roku jego opowiadanie „Zapach szkła” opublikowane w Nowej Fantastyce oraz drugi tom powieści „Achaja” wydany przez Fabrykę Słów.

Więcej informacji o wynikach znajdziecie na stronie nagrody.

koniec
3 maja 2004
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Najnowsze

Jedenasty pakiet BookRage
BookRage

22 VII 2014

Najnowszy pakiet BookRage jest wyjątkowy! A to dlatego, że pierwszy raz jest to pakiet niemal samych premier, dodatkowo, składający się z książek w stylistyce, która nie miała jeszcze okazji zagościć w akcjach spod tego znaku.

więcej »

Zajdlowe opowiadania za darmo

11 VII 2014

Na stronie Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza Zajdla pojawiły się zebrane w formie ebooków (pdf, mobi, epub) wszystkie nominowane do tegorocznej nagrody opowiadania. Zachęcamy do pobierania, lektury i głosowania na swoich faworytów na tegorocznym Polconie!

http://zajdel.art.pl/2014/07/opowiadania-nominowane-do-zajdla-jako-e-booki/

BookRage dla miłośników fantasy

30 VI 2014

Z okazji początku lata, zakończenia szkoły, nocy kupalnej, wakacji oraz otrzymanej nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki „Śląkfa”, BookRage przygotował kolejny pakiet e-książek. Tym razem będą to lektury dla miłośników klasycznej fantasy.

więcej »
Copyright © 2000-2014 – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.